Олімпійський тиждень у Надбузькому професійному аграрному ліцеї
З 15 по 19 червня у Надбузькому професійному аграрному ліцеї відбувся Олімпійський тиждень, присвячений Дню заснування Міжнародного Олімпійського Комітету. Метою заходів було популяризувати здоровий спосіб життя, фізичну активність, олімпійські цінності та залучити здобувачів освіти й працівників ліцею до занять спортом.
...
Читати далі »