"Знай, люби, бережи"
20 квітня - День Довкілля
Де́нь довкі́лля — національне екологічне свято, яке відзначається щорічно в третю суботу квітня, починаючи з 1999 року. Головна мета свята – підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.
Щорічно екологи закликають українців та всіх, хто піклується про природу, взяти участь у квітневому суботнику, висадці дерев, наведенні порядку на вулицях, у парках і скверах, озелененні територій, збиранні сміття, а також проведенні різних конференцій та лекцій, які підвищують усвідомленість населення в екологічних і природоохоронних питаннях.
Викладач хімії і біології Хлистова Алла Андріївна запропонувала здобувачам освіти Надбузького професійного аграрного ліцею не тільки долучитися до заходів, які пропонують екологи а ще й зробити фото ліцея.
Не будь байдужим, дій!
![](/_nw/2/s22578891.jpg) ![](/_nw/2/s89495002.jpg) ![](/_nw/2/s71520048.jpg) ![](/_nw/2/s46295201.jpg) ![](/_nw/2/s51515234.jpg) ![](/_nw/2/s83465567.jpg) ![](/_nw/2/s85629138.jpg) ![](/_nw/2/s42440650.jpg) ![](/_nw/2/s34029160.jpg) ![](/_nw/2/s07799632.jpg) ![](/_nw/2/s17506647.jpg) ![](/_nw/2/s79923189.jpg) ![](/_nw/2/s60482796.jpg) ![](/_nw/2/s58536649.jpg) ![](/_nw/2/s26910287.jpg) ![](/_nw/2/s30847178.jpg) ![](/_nw/2/s26692371.jpg) ![](/_nw/2/s17841058.jpg) ![](/_nw/2/s31682250.jpg) ![](/_nw/2/s40651837.jpg)
|