Здоров’я – цінність життя
В групі 80 кухарів пройшло друге заняття за програмою «Дорослішай на здоров’я» «Здоров’я – цінність життя», яке провела практичний психолог Дідик Ольга Савеліївна.
Дівчата та хлопці мали змогу висловити свою думку щодо цінності здоров’я у житті людини, визначити особисту поведінку та спосіб життя як найважливіші фактори, що впливають на здоров' я людини. Більш глибокому усвідомленню підлітками важливості всіх складових здоров'я,а також необхідності відповідального ставлення до свого здоров'я сприяла вправа із створення колажу «Сучасний портрет здорової людини».
![](/_nw/0/s41678201.jpg)
1$![](/_nw/0/s08456540.jpg)
![](/_nw/0/s96223299.jpg) ![](/_nw/0/s72351733.jpg) ![](/_nw/0/s11100485.jpg) ![](/_nw/0/s78300101.jpg)
![](/_nw/0/s79970914.jpg) ![](/_nw/0/s09524838.jpg) ![](/_nw/0/s45783606.jpg) ![](/_nw/0/s92429846.jpg) ![](/_nw/0/s23155459.jpg) ![](/_nw/0/s09319989.jpg)
|