Данченкова Вікторія – учасниця ІІ (обласного) етапу
XIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу!
![](/_nw/1/s43136291.jpg)
![](/_nw/1/s00982046.jpg)
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, піднесення престижу української мови та літератури у молодого покоління, виховання поваги до мовних традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
До участі у II (обласному) етапі XIІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка долучилися здобувачі освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
![](/_nw/1/s09642708.jpg)
Надбузький професійний аграрний ліцей представляла Данченкова Вікторія здобувач освіти групи № 81 з професії «Кухар. Офіціант» (викладач Антюшина Ольга Миколаївна).
Чекаємо рішення журі та бажаємо перемоги нашій учасниці Вікторії Данченковій!
![](/_nw/1/s23642157.jpg)
![](/_nw/1/s53361394.jpg)
![](/_nw/1/s30427935.jpg) |