Твоє професійне майбутнє
На виконання листа департаменту освіти і науки у Миколаївській ОДА від 03.12.2019 р. № 5294/15/01-01.16 «Щодо проведення тренінгів профорієнтаційного спрямування у закладах загальої середньої освіти» практичний психолог Дідик О.С. провела з учнями 8-9 класів Надбузької ЗОШ І-ІІ ст. профорієнтаційні тренінги «У світі професій» та «Як не помилитися у виборі професій».
Під час тренінгів учні дізналися про те, що впливає на правильний вибір професії та як уникнути помилок при цьому.
З метою визначення типу своєї майбутньої професії підлітки з цікавістю пройшли онлай-тест ДДО Є.А.Клімова, обговорили критерії вибору професії, відпрацювали вправу «Що я люблю робити та вмію», познайомилися з формулою правильного вибору професії «Хочу»+»Можу»+ «Треба».
![](/_nw/0/s93567850.jpg)
![](/_nw/0/s85014043.jpg) ![](/_nw/0/s25753010.jpg) ![](/_nw/0/s05902434.jpg) ![](/_nw/0/s91428098.jpg) ![](/_nw/0/s66749886.jpg) ![](/_nw/0/s49138572.jpg)
![](/_nw/0/s82089130.jpg) ![](/_nw/0/s89932140.jpg) ![](/_nw/0/s52513692.jpg) ![](/_nw/0/s10775733.jpg) ![](/_nw/0/s05667211.jpg) ![](/_nw/0/s74691943.jpg) |