Проведення засідання творчої групи педагогічних
працівників ЗП(ПТ)О з професій сільськогосподарського профілю
Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області на 2020 рік 04 березня 2020 року на базі Надбузького професійного аграрного ліцею відбулося засідання творчої групи педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій сільськогосподарського профілю, спрямоване на приведення у відповідність до вимог стандартів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-матеріальної бази закладу, комплексно-методичного забезпечення предметів (професій), дидактичних засобів навчання, їх корегування з метою відпрацювання змісту навчальних програм предметів професійно-теоретичного циклу та професійно-практичної підготовки; забезпечення відповідності плану роботи навчальних приміщень вимогам СП(ПТ)О та потребам навчально-виробничого процесу.
![](/_nw/0/s23258237.jpg) ![](/_nw/0/s43055425.jpg) ![](/_nw/0/s18212678.jpg) ![](/_nw/0/s61763349.jpg) ![](/_nw/0/s76318585.jpg) ![](/_nw/0/s72543023.jpg)
![](/_nw/0/s27490666.jpg) ![](/_nw/0/s20211699.jpg) ![](/_nw/0/s85168685.jpg) ![](/_nw/0/s78775937.jpg) |