Проведення методичного тижня
з професії «Соціальний робітник»
Згідно плану методичної комісії та з метою підвищення професійної майстерності, розвитку естетичного смаку та вияву творчих здібностей учнів, привиття любові до обраної професії з 11 листопада по 15 листопада 2019 року проводився методичний тиждень з професії «Соціальний робітник».
Під час проведення тижня учні групи № 33 ознайомили учнів ліцею з презентацією професії «Соціальний робітник» «І завжди тим пишатимуся я, що найпочесніша професія моя» ;
- викладач Пирожок М.М. провела відкритий урок теоретичного навчання з професії «Соціальний робітник» група № 33 Тема уроку «Сім`я як об`єкт соціальної роботи»;
- практичний психолог Дідик О.С.) провела тренінг «Люди з обмеженими можливостями: розуміємо і підтримуємо»;
- майстер в/н Катрушенко А.П. провів майстер-клас з професії «Соціальний робітник» Тема: Навики надання соціальних послуг. Організація дозвілля одиноких людей. Освітні послуги;
- викладач Катрушенко В.С.) провела урок-гру з теоретичного навчання з предмета «Основи ведення домашнього господарства», тема уроку: «Оновлення старих речей»
Також було проведено виставку практичних робіт учнів групи № 33 «Соціальний робітник» «Своїми руками».
![](/_nw/0/s63350768.jpg) ![](/_nw/0/s20665836.jpg)
![](/_nw/0/s82141479.jpg) ![](/_nw/0/s21046552.jpg) ![](/_nw/0/s95177364.jpg) ![](/_nw/0/s88024892.jpg) ![](/_nw/0/s84765393.jpg) ![](/_nw/0/s99304184.jpg) ![](/_nw/0/s99885325.jpg) ![](/_nw/0/s44024377.jpg)
![](/_nw/0/s36634876.jpg) ![](/_nw/0/s35416369.jpg) ![](/_nw/0/s21010299.jpg) ![](/_nw/0/s87046927.jpg) ![](/_nw/0/s93121158.jpg) ![](/_nw/0/s54682457.jpg) ![](/_nw/0/s70849037.jpg) ![](/_nw/0/s50206817.jpg) ![](/_nw/0/s47419190.jpg) ![](/_nw/0/s78512568.jpg) ![](/_nw/0/s59354790.jpg) ![](/_nw/0/s35307366.jpg)
|