Про проведення методичного тижня
з професії Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування
Згідно плану методичної комісії та з метою підвищення професійної майстерності, та вияву творчих здібностей учнів, привиття любові до обраної професії з 09 грудня по 13 грудня 2019 проводився методичний тиждень з професії Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування.
Викладач Чумак Г.М.провела в групі №110 відкритий уроку з предмета «Основи агрономії та агротехнології» на тему: «Способи внесення мінеральних добрив та їх підготовка. Агротехнічні вимоги до внесення мінеральних добрив.»
Майстер в/н Надточей В.Г. провів в групі №112 відкритий урок з виробничого навчання з професії Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тема уроку: «Різання металу. Різання ножівкою. Різання труборізом.»
Також було проведено конкурс професійної майстерності серед учнів груп 108, 110, 112, 27. з професії Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування. Тема: "Виконання основних видів слюсарних операцій вручну", та обмін досвідом «Використання проблемних, виробничо-технічних ситуацій при підготовці механізаторів сільськогосподарського виробництва»
Учні презентували професію Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування та було проведено конкурс плакатів.
![](/_nw/0/s90089782.jpg) ![](/_nw/0/s72035447.jpg) ![](/_nw/0/s67608735.jpg) ![](/_nw/0/s83526496.jpg) ![](/_nw/0/s55577000.jpg) ![](/_nw/0/s87281487.jpg)
![](/_nw/0/s24130180.jpg) ![](/_nw/0/s97339651.jpg) ![](/_nw/0/s53625287.jpg) ![](/_nw/0/s99547929.jpg) ![](/_nw/0/s96657299.jpg) ![](/_nw/0/s82093459.jpg) ![](/_nw/0/s56944920.jpg) ![](/_nw/0/s48258137.jpg) ![](/_nw/0/s86295394.jpg) ![](/_nw/0/s68236738.jpg) ![](/_nw/0/s39513266.jpg) ![](/_nw/0/s81827021.jpg) ![](/_nw/0/s99433833.jpg) ![](/_nw/0/s67122991.jpg) ![](/_nw/0/s03771730.jpg)
|