31березня 2014 року в Надбузькому професійному аграрному ліцеї була проведена перевірка знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.
Комісію з перевірки знань очолює Сторчак Анатолій Володимирович – директор ліцею.
![](http://npal.do.am/_nw/0/s14341736.jpg)
Було створено три навчальні групи. Навчання викладачів, майстрів виробничого навчання та посадових осіб ліцею проводилося за 36 годинного програмою інженером з ОП Манжулою Петром Пилиповичем та іншими викладачами.
![](http://npal.do.am/_nw/0/s41143399.jpg)
В період навчального процесу слухачі підготували 48 творчих робіт (рефератів) та розробили 19 інструкцій з охорони праці на одну із тем навчального плану. Викладач предмету «Охорона праці» Катрушенко А.П. для перевірки знань слухачів розробив тести.
![](http://npal.do.am/_nw/0/s12310910.jpg)
Комісія склала та затвердила протоколи перевірки знань 72 слухачів
![](http://npal.do.am/_nw/0/s94651262.jpg) |