Навчання з цивільного захисту
З метою ознайомлення учасників освітнього процесу з питаннями створення безпечних умов навчання та перебування при виникненні загрози або надзвичайних ситуацій у Надбузькому професійному аграрному ліцеї, 14 вересня 2023 року було проведено загальноліцейний захід, а саме практичне навчання з цивільного захисту.
В.О. директора Чумак В.О., інженер з охорони праці Манжула П.П, фахівець з ЦЗ Гладунова Н.П. ознайомили з питаннями щодо порядку дій учасників освітнього процесу при надзвичайних ситуаціях, порядку перебування у захисних спорудах під час сигналу «Повітряна тривога», поводження з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами, заборони відвідування місць, які зруйновані внаслідок влучання ракет, поведінки у надзвичайних ситуаціях воєнного стану.
![](/_nw/1/s84501247.jpg) ![](/_nw/1/s80411071.jpg)
![](/_nw/1/s12992736.jpg) ![](/_nw/1/s44655154.jpg)
![](/_nw/1/s19337124.jpg) ![](/_nw/1/s35476827.jpg)
![](/_nw/1/s54192497.jpg) ![](/_nw/1/s14655628.jpg)
![](/_nw/1/s04937399.jpg) ![](/_nw/1/s59893196.jpg)
![](/_nw/1/s85178445.jpg) ![](/_nw/1/s22850442.jpg)
![](/_nw/1/s03536058.jpg) ![](/_nw/1/s27530897.jpg)
|