Міжнародний день рідної мови
у Надбузькому професійному аграрному ліцеї
Кожного року 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.
Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.
Здобувачі освіти Надбузького професійного аграрного ліцею, разом з викладачами української мови та літератури Антюшиною Ольгою Миколаївною та Пирожок Мариною Мирославівною, долучилися до цього заходу: конкурс читців поезій, тематична виставка: «Ти наше диво калинове», вікторина «Кращий знавець рідної мови», літературна година «Плекаймо рідне слово», флешмоб «Вишиванка».
![](/_nw/2/s77687535.jpg) ![](/_nw/2/s44209533.jpg) ![](/_nw/2/s77143525.jpg)
![](/_nw/2/s73777305.jpg) ![](/_nw/2/s13864555.jpg) ![](/_nw/2/s42198906.jpg) ![](/_nw/2/s32592911.jpg)
![](/_nw/2/s81929657.jpg) ![](/_nw/2/s69904609.jpg) ![](/_nw/2/s16346820.jpg) ![](/_nw/2/s18615238.jpg) ![](/_nw/2/s94764072.jpg) ![](/_nw/2/s09902933.jpg) ![](/_nw/2/s01768889.jpg) ![](/_nw/2/s65447149.jpg)
|