Кваліфікаційна пробна робота у групі № 80
![](/_nw/1/s38152997.jpg)
Кваліфікаційна пробна робота - визначення відповідного рівня практичних умінь і навичок здобувачів освіти згідно з вимогами кваліфікаційної характеристики професії за відповідним кваліфікаційним рівнем, професійного стандарту.
Згідно робочих планів та програм проведені пробні кваліфікаційні роботи на підтвердження кваліфікаційного рівня: кухар 4 розряду у групі № 80 (майстер виробничого навчання Адамчук Наталія Іванівна)
Всі завдання відповідали вимогам кваліфікаційних характеристик. Здобувачі освіти показали знання, уміння та навички, здобуті за період навчання та проходження виробничої практики з обраної професії. Майбутні кухарі проявили творчість та естетичний смак під час оформлення та презентації страв
![](/_nw/1/s80635844.jpg) ![](/_nw/1/s90111207.jpg) ![](/_nw/1/s85907763.jpg) ![](/_nw/1/s85184443.jpg)
![](/_nw/1/s28707105.jpg) ![](/_nw/1/s47710036.jpg)
![](/_nw/1/s86543268.jpg) |