Вітаємо переможців!
![](/_nw/1/s43815771.jpg)
![](/_nw/1/23024709.jpg)
Завершено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів “Нові технології у новій школі”. У номінації “Просвітницькі програми” перше місце посіла програма психологічних онлайн-воркшопів “Формування навичок самоконтролю та емоційної стійкості в учасників/учасниць освітнього процесу ЗП(ПТ)О”, автори Дідик Ольга Савеліївна, практичний психолог-методист Надбузького професійного аграрного ліцею, та Рожко Ганна Володимирівна, заступник директора ДНЗ “Миколаївське ВПУТД”.
Щиро вітаємо колег із заслуженою перемогою та бажаємо успіхів!
![](/_nw/1/s93398450.jpg) ![](/_nw/1/s75205734.jpg)
|