Вибір професії
День відкритих дверей 2019
Вибір навчального закладу для абітурієнта – справа не з простих. Саме для того, щоб трохи її полегшити, Надбузький професійний аграрний ліцей щорічно проводить День відкритих дверей.
Так цей рік не є виключенням, 12 листопада 2019 року у стінах Надбузького професійного аграрного ліцею пройшов День відкритих дверей, під час якого абітурієнтів з Веснянської ОТГ, Нечаянської ОТГ, Ольшанської ОТГ та Шуринської ЗОШ ознайомили з можливостями отримання сучасної освіти в закладі, презентували професії, які можна отримати у ліцеї та ознайомили з цьогорічними правилами вступу та навчання в ліцеї.
Протягом заходу гості мали змогу особисто поспілкуватись з керівництвом ліцею, викладачами, майстрами виробничого навчання та учнями ліцею, побачити майстер-класи, які презентували кожну з професій, а також спробувати себе у ролі кухаря, кондитера або водія автотранспортного засобу чи тракториста-машиніста сільськогосподарської техніки.
Вітаючи майбутніх учнів, заступник директора з навчально-виробничої роботи Веремеєнко Юлія розповіла гостям про основні переваги навчання в ліцеї та побажала відповідального ставлення до вибору майбутньої професії.
«Ніхто не зможе зробити вибір за вас. Тільки ви відповідатимете за прийняття рішення щодо вибору професії.», – зауважила Юлія Веремеєнко.
Одним словом, подібні заходи є чудовою можливістю стати ближчим до місця, де будеш отримувати омріяну професію, та побачити його, як-то кажуть, зсередини.
![](/_nw/0/s23735618.jpg)
![](/_nw/0/s17201504.jpg) ![](/_nw/0/s63546340.jpg) ![](/_nw/0/s12411142.jpg) ![](/_nw/0/s77611073.jpg) ![](/_nw/0/s26623807.jpg) ![](/_nw/0/s40206193.jpg) ![](/_nw/0/s34701150.jpg) ![](/_nw/0/s10712147.jpg)
![](/_nw/0/s64629712.jpg) ![](/_nw/0/s49014577.jpg) ![](/_nw/0/s25562715.jpg) ![](/_nw/0/s55230399.jpg) ![](/_nw/0/s85693715.jpg) ![](/_nw/0/s64268141.jpg) ![](/_nw/0/s70375581.jpg) ![](/_nw/0/s81014922.jpg) ![](/_nw/0/s57506289.jpg) ![](/_nw/0/s82618473.jpg) ![](/_nw/0/s26403158.jpg) ![](/_nw/0/s20385204.jpg) |