Благодійний Фонд "Посмішка"
в Надбузькому професійному аграрному ліцеї
21 лютого працівники БФ "Посмішка" завітали до Надбузького професійного аграрного ліцею.
Психологиня Наталія Антонова та фасилітаторка Інна Решітко провели 1 заняття - знайомство, яке пройшло в цікавій ігровій формі, розширило уявлення підлітків про емоційно-чуттєву сферу людини, вчить варіювати свою поведінку залежно від ситуації.
![](/_nw/2/s16979007.jpg) ![](/_nw/2/s28315531.jpg)
![](/_nw/2/s86438156.jpg) ![](/_nw/2/s56335970.jpg) ![](/_nw/2/s45476495.jpg) ![](/_nw/2/s65195885.jpg) ![](/_nw/2/s58003336.jpg) ![](/_nw/2/s77036186.jpg) ![](/_nw/2/s61840414.jpg) ![](/_nw/2/s65178253.jpg) ![](/_nw/2/s04356346.jpg) ![](/_nw/2/s23067285.jpg) ![](/_nw/2/s57760809.jpg) ![](/_nw/2/s37694074.jpg)
|