Безпечний простір
Українське суспільство сьогодні переживає чергову кризу, пов’язану з багатьма чинниками. У зв’язку з цим проблеми мають і діти, і дорослі. Але вони переживають і розв’язують їх по-різному, справляючись чи не справляючись з ними. Усі вони потребують допомоги.
З метою формування у підлітків стійкості до стресу та набуття навичок подолання наслідків складних життєвих ситуацій в Надбузькому професійному аграрному ліцеї серед учнів І-го курсу розпочалися заняття практичного модуля «Простір твоїх змін» за корекційно-розвитковою програмою «Безпечний простір». Практичний психолог Дідик Ольга Свеліївна провела в групах №111 та №112 перше заняття «Встановлення контакту» на якому здобувачі освіти мали змогу краще познайомитися з одногрупниками, відпрацювати навички представлення себе, розвивати позитивну самооцінку.
![](/_nw/0/s58726383.jpg)
![](/_nw/0/s92766347.jpg) ![](/_nw/0/s68844784.jpg)
![](/_nw/0/s89182738.jpg) ![](/_nw/0/s11059835.jpg)
![](/_nw/0/s73957410.jpg) ![](/_nw/0/s40024131.jpg)
![](/_nw/0/s20094869.jpg) ![](/_nw/0/s04627151.jpg)
![](/_nw/0/s82515462.jpg) ![](/_nw/0/s45432934.jpg)
|