Безпечна дорога додому
Згідно плану роботи методичної комісії, з метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю здобувачів освіти та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, в Надбузькому професійному аграрному ліцеї було проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху».
Протягом Тижня було організовано та проведено заходи, спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
У групах 117,118, 116, 115, 114, 81, 82, 83, 30, 7 викладачем професійно-теоретичної підготовки Алієвим Р.К 16 був проведений єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод (охоплено 132 здобувачі освіти).
Класними керівниками та майстрами виробничого навчання були проведені виховні години на тему: «Такі звичайні незвичайні правила дорожнього руху» (безпека дорожнього руху із здобувачами освіти, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти).
Викладачем теоретичного навчання з надання першої домедичної допомоги Кривошеєвою Т.М. проведено відео-практичне заняття «Техніка зупинки кровотеч, накладання пов’язок»
https://youtu.be/sjIfhx52pws
Старший майстер
В.М. Середенко
![](/_nw/1/s18426939.jpg)
![](/_nw/1/s77164029.jpg) ![](/_nw/1/s07588600.jpg) ![](/_nw/1/s60747943.jpg) ![](/_nw/1/s63921269.jpg) ![](/_nw/1/s90754790.jpg) ![](/_nw/1/s72585086.jpg) ![](/_nw/1/s72198449.jpg) ![](/_nw/1/s45166654.jpg) ![](/_nw/1/s69702394.jpg) ![](/_nw/1/s02407986.jpg) ![](/_nw/1/s40565906.jpg) ![](/_nw/1/s68422144.jpg) |