Акція «16 днів проти насильства» в ліцеї
Для колективу Надбузького професійного аграрного ліцею проведення акції «16 днів проти насильства» стало традицією. Тож і в цьому році з 25 листопада до 10 грудня у ліцеї було оголошено акцію «16 днів проти насильства» під гаслом «Від миру в домі до миру в усьому світі».
Заходи, що проводилися в рамках акції, були орієнтовані на формування навичок неагресивного спілкування, здорового способу життя, профілактику протидії торгівлі людьми, підвищення правової культури учнів.
В рамках акції практичний психолог Дідик О.С. в групах провела тренінг «Профілактика насильства та жорстокої поведінки». З учнями, що навчаються за професією «Соціальний робітник», був проведений тренінг «Люди з обмеженими можливостями: розуміємо і підтримуємо». Разом з викладачем основ правових знань Чередніченко Л.Д. серед учнів І-го курсу було проведене психологічне заняття «Захисти себе від насильства». Під час проведення акції особлива увага приділялась проблемі булінгу в учнівському середовищі.
#надбузькийпрофесійнийаграрнийліцей
![](/_nw/0/s28037660.jpg) ![](/_nw/0/s12535220.jpg) ![](/_nw/0/s19598616.jpg) ![](/_nw/0/s02895262.jpg)
![](/_nw/0/s07074395.jpg) ![](/_nw/0/s24900652.jpg) ![](/_nw/0/s85159382.jpg) ![](/_nw/0/s69677923.jpg)
![](/_nw/0/s02514268.jpg) ![](/_nw/0/s87685027.jpg) ![](/_nw/0/s86514892.jpg) ![](/_nw/0/s65751000.jpg)
![](/_nw/0/s11092581.jpg) ![](/_nw/0/s24538295.jpg) ![](/_nw/0/s03096838.jpg) ![](/_nw/0/s07028966.jpg)
![](/_nw/0/s02453044.jpg) ![](/_nw/0/s39612986.jpg) ![](/_nw/0/s09382916.jpg) ![](/_nw/0/s38870342.jpg)
|