Радіодиктант національної єдності-2023
Радіодиктант національної єдності-2023 відбувся 27 жовтня- у День української писемності та мови і став найбільшим україномовним флешмобом, який об’єднав українців та знавців української мови по всьому світу.
Цього року радіодиктант мав назву «Дороги України»: текст написала поетеса Катерина Калітко, а прочитав його актор та театральний режисер Олексій Гнатковський.
За доброю традицією до цього свята долучилися здобувачі освіти, викладачі, майстри виробничого навчання Надбузького професійного аграрного ліцею.
![](/_nw/1/s44336798.jpg) ![](/_nw/1/s78374124.jpg) ![](/_nw/1/s25422374.jpg) ![](/_nw/1/s10981947.jpg) ![](/_nw/1/s47636215.jpg) ![](/_nw/1/s82210864.jpg) ![](/_nw/1/s09542961.jpg) ![](/_nw/1/s47378679.jpg) ![](/_nw/1/s46233739.jpg) ![](/_nw/1/s86548862.jpg)
![](/_nw/1/s58724434.jpg) ![](/_nw/1/s82986042.jpg) ![](/_nw/1/s91310618.jpg) ![](/_nw/1/s24710981.jpg) ![](/_nw/1/s72562191.jpg) |